Praca Ślusarz/Nitowacz/Laminater (m/k) Świdnik, Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. , Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Operatorzy maszyn,Spawacze i ślusarze zmień
Województwo:
lubelskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Spawacze i ślusarze

Ślusarz/Nitowacz/Laminater (m/k)

  • Pracodawca: Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Świdnik, lubelskie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Operatorzy maszyn, Spawacze i ślusarze,
  • Nr ref.: ŚLN/LUB/0117

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
• gruntowne wykształcenie techniczne,
• zdolności manualne będą dużym atutem,
• dokładność i precyzyjność, wyobraźnia przestrzenna,
• dobry stan zdrowia.

Obowiązki

• montaż struktur i podzespołów lotniczych z gotowych elementów,
• w zależności od działu różne prace przy łączeniu elementów, wierceniu, rozwiercaniu, nitowaniu lub wycinaniu, kompletacji i układaniu elementów alfabetycznie w formach kompozytowych, nadcinaniu, docinaniu, czyszczeniu sklejonych elementów,
• praca 3-zmianowa lub 4-brygadowa.

Mile widziane

Oferujemy

• umowę o pracę na pełny etat,
• pracę w renomowanej, prężnie działającej firmie z kapitałem zagranicznym,
• po okresie próbnym możliwość przejęcia przez naszego klienta i stałego zatrudnienia,
• wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pracy u naszego klienta,
• oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zapraszamy do naszego biura przy ul. Mełgiewskiej 104 w Lublinie.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.
www.trenkwalder.pl

Aplikacja na to ogłoszenie odbywa się na stronie pracodawcy.