Praca Specjalista ds. Handlowych Bydgoszcz, FlexHR, Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Handel i obsługa klienta,Przedstawiciele handlowi zmień
Województwo:
kujawsko-pomorskie zmień

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Przedstawiciele handlowi

Specjalista ds. Handlowych

  • Pracodawca: FlexHR
  • Miejsce pracy:
    • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
    • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Przedstawiciele handlowi,

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia poszukuje,
dla swojego klienta, renomowanej firmy produkcyjnej,
kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr. ref. SpH/bdg/2017

Wymagania

• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
• Orientacja na cel oraz otwartość na wyzwania
• Kreatywność, systematyczność oraz dyspozycyjność
• Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)
• Wykształcenie min. średnie
• Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
• Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki

• Pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy
• Przygotowywanie ofert handlowych oraz odpowiednich kalkulacji
• Organizacja spotkań biznesowych, prezentowanie oferty oraz negocjacje handlowe
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
• Raportowanie wyników sprzedaży

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia (płaca zasadnicza plus motywacyjny system premiowy)
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia
• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE CV POPRZEZ SKOPIOWANIE DO WYSZUKIWARKI PONIŻSZEGO LINKU: