Praca Client Relationship Manager Poznań, Talent Solution, Kadra zarządzająca - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Kadra zarządzająca,Menedżerowie projektów zmień
Województwo:
wielkopolskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Kadra zarządzająca / Menedżerowie projektów

Client Relationship Manager

  • Pracodawca: Talent Solution
  • Miejsce pracy:
    • Poznań, wielkopolskie
  • Branża / grupa:
    • Kadra zarządzająca / Menedżerowie projektów,

IT-LEADERS to pionierska platforma kojarząca najlepszych specjalistów z branży IT z pracodawcami. To innowacyjny sposób wyłaniania pracowników z sektora nowych technologii, zapewniający im całkowitą anonimowość, prostotę obsługi, bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą i specjalny system odbierania dodatkowej pensji.
IT-LEADERS jest tworzony przez zespół ekspertów od rynku pracy i informatyków, których doświadczenia rekrutacyjne i projektowo-programowe pozwoliły stworzyć intuicyjne rozwiązanie wychodzące naprzeciw potrzebom współczesnego rynku pracy.
Dzięki kompetencjom, wiedzy i zaangażowaniu realizujemy coraz bardziej ambitne cele, a do naszego zespołu zapraszamy osoby, które wspólnie z nami chcą podejmować kolejne wyzwania i zmieniać zasady gry na rynku pracy!

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania

• M.in. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Managerskim w obszarze Sprzedaży B2B
• Wykształcenie wyższe
• Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
• Dobra znajomość i praktyka w stosowaniu skutecznych rozwiązań z zakresu Obsługi klienta
• Silna orientacja na realizację celów, ambicja i zaangażowanie w powierzone zadania
• Inicjatywa, kreatywność, entuzjazm i dynamika w działaniu
• Wysoka kultura osobista oraz umiejętności sprzedażowe
• Zaawansowana znajomość języka angielskiego

Obowiązki

• Współtworzenie i realizacja strategii Sprzedaży i Obsługi klientów na rynkach polskim i zagranicznych
• Aktywna współpraca z klientami, prezentacja rozwiązań oferowanych przez IT-Leaders.pl
• Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Obsługi klienta
• Prowadzenie szkoleń i motywowanie podległych pracowników do osiągania jak najlepszych wyników
• Udział w konferencjach, przygotowywanie i prowadzenie prezentacji firmowych
• Bieżąca analiza KPI sprzedażowych, wyciąganie wniosków, wprowadzanie działań korygujących
• Optymalizacja działań sprzedażowych
• Analiza potrzeb klientów w obszarze rekrutacji Specjalistów IT
• Rozwijanie strategii sprzedaży
• Bieżące raportowanie wyników

• Dobra znajomość zagadnień informatycznych jak i branży informatycznej

Oferujemy

• Możliwość wdrażania własnych pomysłów w innowacyjnym przedsięwzięciu typu startup
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizowanych celów
• Pozytywną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole