Praca SPA Koordynator Łódź, Grupa JOBS.PL, Opieka zdrowotna - oferty pracy Jobexpress.pl

Opieka zdrowotna,Masażyści i fizjoterapeuci,Pozostałe zawody,Pozostałe zawody,Pozostałe zawody zmień
łódzkie,dolnośląskie,kujawsko-pomorskie,lubelskie,lubuskie,małopolskie,mazowieckie,opolskie,podkarpackie,podlaskie,pomorskie,świętokrzyskie,warmińsko-mazurskie,wielkopolskie,zachodniopomorskie zmień

Oferta pracy w: Opieka zdrowotna / Masażyści i fizjoterapeuci

SPA Koordynator

  • Pracodawca: Grupa JOBS.PL
  • Miejsce pracy:
    • , dolnośląskie
    • , kujawsko-pomorskie
    • , lubelskie
    • , lubuskie
    • Łódź, łódzkie
    • , małopolskie
    • , mazowieckie
    • , opolskie
    • , podkarpackie
    • , podlaskie
    • , pomorskie
    • , świętokrzyskie
    • , warmińsko-mazurskie
    • , wielkopolskie
    • , zachodniopomorskie
    • Opieka zdrowotna / Masażyści i fizjoterapeuci, Pozostałe zawody,
    • Pozostałe zawody / Pozostałe zawody,

Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największa austriacka grupa hoteli z 26 letnim doświadczeniem w zarządzaniu ponad 30 hotelami w Europie. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.viennahouse.com

W czym jesteś naprawdę dobry?
Podziel się swoim talentem!

Wymagania

I wyróżnia Cię

• doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kosmetologicznych
• umiejętność odróżnienia masażu klasycznego od relaksacyjnego
• chęć rozmawiania z Gośćmi w języku angielskim
• pogodą ducha, a bez kontaktu z ludźmi usychasz
to jesteś osobą, której szukamy w andel's by Vienna House Łódź.

Obowiązki

Jeżeli lubisz

• wykonywać zabiegi kosmetologiczne lub masaże
• dbać o dobre samopoczucie Gości
• odpowiadać na potrzeby Gości, proponując im właściwe produkty SPA
• tworzyć relaksujące przestrzenie i dbać o czystość

Mile widziane

Oferujemy

Zapewnimy Ci

• przestrzeń do bycia sobą i rozwijania swoich pasji
• uczestnictwo w szkoleniach w ramach Vienna House Academy
• stabilną i dającą satysfakcję pracę