Praca Ekonomista Zielona Góra, Cinkciarz.pl Sp. z o.o., Marketing i PR - oferty pracy Jobexpress.pl

Marketing i PR,Specjaliści ds. marketingu,Specjaliści ds. PR,Finanse i bankowość,Analitycy,Specjaliści zmień
lubuskie,dolnośląskie,kujawsko-pomorskie,łódzkie,małopolskie,mazowieckie,opolskie,śląskie,pomorskie,wielkopolskie,zachodniopomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Marketing i PR / Specjaliści ds. marketingu

Ekonomista

  • Pracodawca: Cinkciarz.pl Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • , dolnośląskie
    • , kujawsko-pomorskie
    • Zielona Góra, lubuskie
    • , łódzkie
    • , małopolskie
    • , mazowieckie
    • , opolskie
    • , pomorskie
    • , śląskie
    • , wielkopolskie
    • , zachodniopomorskie
    • Marketing i PR / Specjaliści ds. marketingu, Specjaliści ds. PR,
    • Finanse i bankowość / Analitycy, Specjaliści,

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze FinTech. Obecnie Cinkciarz.pl wprowadza na rynki międzynarodowe markę Conotoxia.com. Spółka Conotoxia Sp. z o.o. będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Wymagania

• wykształcenie wyższe: finanse / ekonomia / ekonometria,
• minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku - preferowane w strukturach międzynarodowych,
• doświadczenie w pracy na rynku walutowym oraz kapitałowym,
• bardzo dobra znajomość rynku FOREX,
• doświadczenie w pracy z mediami, w tym również telewizją oraz radiem,
• umiejętność swobodnego redagowania tekstów,
• umiejętność efektywnej pracy w zespole, kreatywność, proaktywność, samodzielność,
• gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Obowiązki

• analiza i interpretację dostępnych danych makroekonomicznych,
• tworzenie komentarzy i analiz z obszaru rynku walutowego (FX) i rynku kapitałowego, w języku polskim i angielskim,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz,
• udział w panelach dyskusyjnych podczas targów, seminariów, konferencji,
• budowanie relacji z przedstawicielami mediów,
• reprezentowanie firmy w mediach.

Mile widziane

• certyfikat CFA,
• obsługa terminala finansowego Bloomberg lub Reuters,
• znajomość zagadnień machine learning / data science.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,
• niezbędne narzędzia pracy,
• elastyczny czas pracy,
• udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach,
• możliwość pracy w otoczeniu międzynarodowym (biura w Chicago, Londynie i Warszawie),
• wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier,
• pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,
• lekcje języka angielskiego z native speakerem,
• udział w zajęciach sportowych,
• świeże owoce,
• bilety na wydarzenia sportowe,
• dostęp do firmowej biblioteki,
• wsparcie w relokacji do Zielonej Góry.