Praca Operator Linii Lakierniczej (Proszkowej). Bielsko-Biała, Work Express Sp. z o.o., Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Pracownicy kontroli jakości zmień
Województwo:
śląskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Pracownicy kontroli jakości

Operator Linii Lakierniczej (Proszkowej).

  • Pracodawca: Work Express Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Bielsko-Biała, śląskie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Pracownicy kontroli jakości,
  • Wynagrodzenie: od 2000 do 2500
  • Nr ref.: 01/2017

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR.

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta z Bielska-Białej: Operatorów Linii Lakierniczej (Proszkowej).

Wymagania

Wymagania:

mile widziane wykształcenie zawodowe,
wymagane doświadczenie w pracy na produkcji,
dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,
umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, zdyscyplinowanie,
zdolności manualne, dokładność, spostrzegawczość.

Obowiązki

Opis stanowiska:
wyjmowanie detali z pojemników, kontrola jakościowa i ilościowa detali surowych,
przygotowywanie zawieszki,
zakładanie detali na zawieszki zgodnie z kartą operacyjną,
zdejmowanie detali z zawieszek w strefie rozładunku,
skanowanie detali,
kontrola, pakowanie i oznaczanie wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującą procedurą.

Mile widziane

Doświadczenie

Oferujemy

Oferujemy:

możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez EGT
ciekawa i stała praca w międzynarodowej firmie z branży automotive,
pracę od poniedziałku do piątku,
możliwość rozwoju zawodowego,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i kwalifikacji,
narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku,
pakiet socjalny, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, opiekę medyczną,
umowa o pracę tymczasową,
przewóz pracowniczy Andrychów, Kęty, Kozy.

Praca na terenie Bielska-Białej.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swoich CV na adres mailowy:

monika.synowiecka@workservice.pl

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."