Praca SPAWACZ TIG okolice Paryża, Work Express Sp. z o.o., Budownictwo i nieruchomości - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Budownictwo i nieruchomości,Spawacze zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Budownictwo i nieruchomości / Spawacze

SPAWACZ TIG

  • Pracodawca: Work Express Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • okolice Paryża, Francja
  • Branża / grupa:
    • Budownictwo i nieruchomości / Spawacze,

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH SPAWACZY TIG
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa
Miejsce pracy: FRANCJA

Wymagania

• Masz udokumentowane, doświadczenie przy montażu stali czarnej lub nierdzewce?
• Posiadasz uprawnienia oraz udokumentowane doświadczenie jako spawacz TIG?
• Potrafisz czytać rysunek techniczny?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań - JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki

• Spawanie metodą TIG zbiorników rolnospożywczych

Mile widziane

• Znajomość j.francuskiego/j.angielskiego
• Własny samochód

Oferujemy

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Oferujemy:

• Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełny etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne premie
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• Zakwaterowanie
• Stabilne miejsce zatrudnienia
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)
• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.
Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów
POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN.