Praca Mechanik / Elektromechanik Międzyrzec Podlaski, Grupa JOBS.PL, Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Produkcja,Elektrycy,Inżynierowie,Mechanicy,Monterzy,Operatorzy maszyn,Pracownicy produkcji,Specjaliści,Pozostałe zawody zmień
Województwo:
lubelskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Elektrycy

Mechanik / Elektromechanik

  • Pracodawca: Grupa JOBS.PL
  • Miejsce pracy:
    • Międzyrzec Podlaski, lubelskie
    • Produkcja / Elektrycy, Inżynierowie, Mechanicy, Monterzy, Operatorzy maszyn, Pracownicy produkcji, Specjaliści, Pozostałe zawody,

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Drosed, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagania

Wykształcenie średnie techniczne / zawodowe- preferowane elektromechanika,
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ,
Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

Obowiązki

Obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych, instalacji elektrycznych, również sprzętu AGD
Bieżące utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń specjalistycznych,
Wykonywanie prac remontowych i konserwacyjnych

Mile widziane

Oferujemy

Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach,
Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym