Praca Magazynier Gliwice, Work Express Sp. z o.o., Transport i logistyka - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Transport i logistyka,Magazynierzy zmień
Województwo:
śląskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Transport i logistyka / Magazynierzy

Magazynier

  • Pracodawca: Work Express Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Gliwice, śląskie
  • Branża / grupa:
    • Transport i logistyka / Magazynierzy,

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta
firmy produkcyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Gliwice ul. Portowa

Wymagania

• uprawnienia na wózki widłowe - warunek konieczny
• doświadczenie w pracy na magazynie - minimum 6 miesięcy
• dyspozycyjność;
• chęć nauki.

Obowiązki

• realizacja zadań magazynowych;
• transport gotowych produktów z hali produkcyjnej na magazyn;
• obsługa wózka widłowego;
• załadunek i rozładunek towaru.

Mile widziane

Oferujemy

• umowę o pracę tymczasową na pełny etat;
• stabilne zatrudnienie;
• możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na wózkach widłowych wysokiego składowania;
• praca w systemie III-zmianowym;
• pracę w miłej atmosferze.