Praca Lakiernik samochodowy okolice Berlina, GD Profesja S.C. , Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Lakiernicy zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Lakiernicy

Lakiernik samochodowy

  • Pracodawca: GD Profesja S.C.
  • Miejsce pracy:
    • okolice Berlina, Niemcy
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Lakiernicy,
  • Nr ref.: LAKSAM/DE

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe (lakiernik samochodowy)
• 3-letnie doświadczenie zawodowe
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, chęć zdobywania nowych umiejętności

Obowiązki

• Przygotowanie lakierów oraz elementów do lakierowania
• Lakierowanie poszczególnych części do całego pojazdu

Mile widziane

Oferujemy

• Umowa o pracę na czas nieokreślony
• Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
• Pomoc w załatwieniu formalności i mieszkania