Praca Monter Fasad, Islandia Husavik, GD Profesja S.C. , Budownictwo i nieruchomości - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Budownictwo i nieruchomości,Monterzy zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Budownictwo i nieruchomości / Monterzy

Monter Fasad, Islandia

  • Pracodawca: GD Profesja S.C.
  • Miejsce pracy:
    • Husavik, Islandia
  • Branża / grupa:
    • Budownictwo i nieruchomości / Monterzy,
  • Nr ref.: FAS/RC

Naszym Klientem jest duża krakowska firma budowlano-montażowa specjalizująca się w montażu urządzeń mechanicznych i automatyzacji przemysłu, realizująca projekt budowy hal i budynków przemysłowych w Islandii.

Wymagania

•Wykształcenie techniczne,
•Doświadczenie na stanowisku montera fasad i dachów,
•Gotowość i determinacja do pracy w trudnych warunkach klimatycznych (-2 - +3ºC),
•Gotowość do szybkiego wyjazdu,
•Aktualne prawo do ubezpieczenie A1,
•Umiejętność obsługi pomiarowych laserów budowlanych ( mile widziane)
Umiejętność miękkiego lutowania rynien (mile widziane)

Obowiązki

•Montaż fasad, dachów i ociepleń na półrocznym kontrakcie w Islandii,

Oferujemy

•Praca na półrocznym kontrakcie w Islandii,
•Umowa o pracę,
•Wynagrodzenie ok. 12,75 €/h, 58h tygodniowo.
•Firma zapewnia i opłaca zakwaterowanie, wyżywienie, transport i ubranie robocze.