Praca Operator maszyn i urządzeń Sztum, Fobos Invest Sp. z o.o., Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Pracownicy produkcji zmień
Województwo:
pomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Pracownicy produkcji

Operator maszyn i urządzeń

  • Pracodawca: Fobos Invest Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Sztum, pomorskie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Pracownicy produkcji,
  • Nr ref.: OMU/02/2017

Jesteśmy długoletnim liderem w świadczeniu usług kontraktowych dla międzynarodowych koncernów branży spożywczej. W związku z wdrażaniem nowych produktów i stałym rozwojem poszukujemy Kandydatów ze Sztumu, Malborka, Kwidzyna i okolic na stanowisko:

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

Nr ref. OMU/02/2017 Miejsce pracy: SZTUM

Wymagania

• wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane techniczne)
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• zdolności manualne
• odpowiedzialność i komunikatywność
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach i urządzeniach pakujących
• mile widziana podstawowa znajomość budowy maszyn i urządzeń, elektryki i elektroniki.

Obowiązki

wykonywanie czynności operacyjnych przy obsłudze maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych.

Mile widziane

Oferujemy

• zdobywanie doświadczeń w firmie będącej liderem w swojej branży
• możliwość awansu zawodowego i finansowego
• szkolenia niezbędne na stanowisku pracy.