Praca Pracownik produkcji Sztum, Fobos Invest Sp. z o.o., Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Pracownicy produkcji zmień
Województwo:
pomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Pracownicy produkcji

Pracownik produkcji

  • Pracodawca: Fobos Invest Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Sztum, pomorskie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Pracownicy produkcji,
  • Nr ref.: PP/12/2016

Jesteśmy długoletnim liderem w świadczeniu usług kontraktowych dla międzynarodowych koncernów branży spożywczej. W związku z wdrażaniem nowych produktów i stałym rozwojem poszukujemy Kandydatów ze Sztumu, Malborka, Kwidzyna i okolic na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Nr ref. PP/01/2017, miejsce pracy: SZTUM

Wymagania

 wykształcenie zawodowe lub średnie
 zdolności manualne
 gotowość do pracy w systemie zmianowym
 aktualna książeczka zdrowia
 mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym lub firmie produkcyjnej.

Obowiązki

 przygotowywanie surowców i materiałów opakowaniowych do produkcji
 pakowanie wyrobu gotowego
 etykietowanie i układanie kartonów zbiorczych na palecie
 bieżąca kontrola kartoników i saszetek
 dbanie o czystość i porządek.

Mile widziane

Oferujemy

 zdobywanie doświadczeń w dynamicznej firmie o unikalnym profilu działalności
 program szkoleń wewnętrznych
 pracę w zaangażowanym zespole.