Praca Konsultant ds. obsługi klienta/ Customer Care Consultant Zielona Góra, Cinkciarz.pl Sp. z o.o., Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Handel i obsługa klienta,Konsultanci call center,IT i e-commerce,Konsultanci i wdrożeniowcy zmień
Województwo:
lubuskie zmień

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Konsultanci call center

Konsultant ds. obsługi klienta/ Customer Care Consultant

  • Pracodawca: Cinkciarz.pl Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Zielona Góra, lubuskie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Konsultanci call center,
    • IT i e-commerce / Konsultanci i wdrożeniowcy,

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Wymagania

doświadczenie w obsłudze klienta,
doskonałe umiejętności komunikacyjne,
znajomość jednego języka obcego w stopniu bardzo dobrym (preferowany j. angielski),
sprawne korzystanie z elektronicznych kanałów komunikacji,
orientacja na potrzeby klienta,
otwartość i pozytywne nastawienie,
samodzielność i kreatywność w działaniu,
gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Obowiązki

profesjonalna i zgodna ze standardami firmy obsługę klientów polskich i zagranicznych,
budowanie pozytywnych relacji i kontaktów z klientami,
udzielanie wsparcia w korzystaniu z serwisu internetowego,
opieka oraz prowadzenie spraw stałych klientów,
współpraca z innymi działami firmy.

Mile widziane

Oferujemy

umowę o pracę,
elastyczny czas pracy,
udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,
lekcje języka angielskiego z native speakerem,
udział w zajęciach sportowych,
świeże owoce,
bilety na wydarzenia sportowe,
dostęp do firmowej biblioteki.