Praca Tłumacz j. węgierskiego Poznań, Fundacja , Marketing i PR - oferty pracy Jobexpress.pl

Marketing i PR,Specjaliści ds. marketingu,Pozostałe zawody,Tłumacze,Wolontariusze zmień
wielkopolskie,dolnośląskie,kujawsko-pomorskie,lubelskie,lubuskie,łódzkie,małopolskie,mazowieckie,opolskie,podkarpackie,podlaskie,pomorskie,śląskie,świętokrzyskie,warmińsko-mazurskie,zachodniopomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Marketing i PR / Specjaliści ds. marketingu

Tłumacz j. węgierskiego

  • Pracodawca: Fundacja
  • Miejsce pracy:
    • , dolnośląskie
    • , kujawsko-pomorskie
    • , lubelskie
    • , lubuskie
    • , łódzkie
    • , małopolskie
    • , mazowieckie
    • , opolskie
    • , podkarpackie
    • , podlaskie
    • , pomorskie
    • , śląskie
    • , świętokrzyskie
    • , warmińsko-mazurskie
    • Poznań, wielkopolskie
    • , zachodniopomorskie
  • Branża / grupa:
    • Marketing i PR / Specjaliści ds. marketingu,
    • Pozostałe zawody / Tłumacze, Wolontariusze,

Tłumacz języka węgierskiego cały kraj

Wymagania

Jeżeli:
• interesujesz się kulturą, polityką, ekonomią i społeczeństwami Węgier
• posiadasz wiedzę ukierunkowaną na obszary i społeczeństwa Węgier
• posiadasz umiejętność rozpoznawania i analizowania problemów na obszarze zainteresowań
• znasz język węgierski, co będzie dodatkowym atutem

wymagamy:
• szerokiej wiedzy z zakresu wybranej dziedziny dotyczącej Państw Wschodnich
• orientacji w bieżących wydarzeniach kulturalnych/ społecznych/ politycznych
• zdolności do obiektywnej oceny wydarzeń
• umiejętności pracy pod presją czasu, terminowości
• sumienności, regularności, pracowitości
• osób nietuzinkowych, energicznych, posiadających ciekawe poglądy

Obowiązki

• rodzaj pracy i forma: staż / praktyka/wolontariat
• minimalne wykształcenie: studenci ostatnich lat studiów (wschodoznawstwo, politologia, stosunki międzynarodowe)

Mile widziane

Oferujemy

• zdobycie doświadczenia zawodowego
• kształcenie umiejętności
• możliwość udziału w ciekawych projektach
• potwierdzenie współpracy (referencje)
• możliwość współpracy zdalnej z ustaleniem indywidualnego czasu pracy

Kilka słów o nas

KAŻDY Z WAS MA SZANSĘ na rozwinięcie i wykazanie swoich umiejętności, jeżeli tylko wyrazi chęć, zdeterminowanie oraz umotywowanie, by nabywać nowe doświadczenie, umiejętności i kontakty w branży. W przyszłości planujemy organizować koncerty, spotkania tematyczne, utrzymywać kontakty ze studentami z całej Europy i świata, pośredniczyć w organizowaniu praktyk, stażów i pracy na terenie Polski i poza jej granicami.

Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju – Głos Młodych jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, zajmującą się promowaniem i wspieraniem rozwoju młodych ludzi. Ponadto organizacja wspiera edukację dzieci niepełnosprawnych, a także wspiera ośrodki badawczo-rozwojowe. Ma ona również na celu promowanie Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej.

Będziemy szukać środków na wdrażanie pomysłów – na ich realizację. Jednocześnie Fundacja zapewnia w miarę możliwości i zasobów wsparcie merytoryczne i logistyczne.
Posiadamy doświadczoną kadrę z różnych branż .Współpracujemy również z przedsiębiorcami, organizacjami studenckimi, uczelniami, organizacjami politycznymi.

Jednym z projektów Fundacji jest portal www.e-magnes.pl. E-magnes skierowany jest przede wszystkim do ludzi - którzy chcą coś zmienić - a nie wiecznie narzekać. To młodzieżowa witryna internetowa - projekt tworzony przez studentów i ludzi młodych. Poprzez Internet chcemy trafić do możliwe jak największej grupy osób, z którymi chcemy utrzymywać stałe relacje.

Portal ma na celu stworzenie grupy ludzi, którzy poprzez swoje działania zdobędą doświadczenie i przepustkę do realizacji swoich twórczych marzeń.

Masz głowę pełną pomysłów? Przyłącz się do nas!