Praca MODERATOR Poznań, Fundacja , IT i e-commerce - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
IT i e-commerce,Projektanci www zmień
wielkopolskie,dolnośląskie,kujawsko-pomorskie,lubelskie,lubuskie,łódzkie,małopolskie,mazowieckie,opolskie,podkarpackie,podlaskie,pomorskie,śląskie,świętokrzyskie,warmińsko-mazurskie,zachodniopomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: IT i e-commerce / Projektanci www

MODERATOR

  • Pracodawca: Fundacja
  • Miejsce pracy:
    • , dolnośląskie
    • , kujawsko-pomorskie
    • , lubelskie
    • , lubuskie
    • , łódzkie
    • , małopolskie
    • , mazowieckie
    • , opolskie
    • , podkarpackie
    • , podlaskie
    • , pomorskie
    • , śląskie
    • , świętokrzyskie
    • , warmińsko-mazurskie
    • Poznań, wielkopolskie
    • , zachodniopomorskie
  • Branża / grupa:
    • IT i e-commerce / Projektanci www,

Rodzaj pracy: wolontariat, staż. praktyki

Wymagania

• nieustanne doskonalenie swoich umiejętności, poznawanie nowych sposobów tworzenia stron internetowych

Obowiązki

Oferta jest dla Ciebie jeśli:
• jesteś osobą cierpliwą i znającą granice przyzwoitości oraz netykiety
• posiadasz bogatą wyobraźnię
• chcesz doskonalić swoje umiejętności, poznawać nowe sposoby tworzenia stron internetowych
• jesteś osobą bezstronna
• chcesz przełamywać bariery i burzyć granice

Mile widziane

Oferujemy

• uczestnictwo w burzliwych dyskusjach
• doświadczenie zawodowe
• wykształcenie nowych umiejętności poprzez wymianę swoich doświadczeń z fachowcami
• poznanie tajników tworzenia stron internetowych
• promowanie swojej osoby
• dla najlepszych stałe kontrakty w młodym, dynamicznym zespole
• każda osoba otrzymuje potwierdzenie współpracy (referencje do przyszłej pracy)

Minimalne wykształcenie: dowolne

Miejsce pracy: dowolne, możliwa praca zdalna w miejscu zamieszkania

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!

W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.
List motywacyjny/ autorski/ wraz z CV.

Po otrzymaniu listu skontaktujemy się w celu ustalenia spotkania i omówienia szczegółów współpracy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.