Praca Pomoc administracyjna fundacji Poznań, Fundacja , Marketing i PR - oferty pracy Jobexpress.pl

Marketing i PR,Specjaliści ds. reklamy,Stażyści i praktykanci,Administracja biurowa,Asystentki i sekretarki,Pracownicy biurowi,Stażyści i praktykanci,Pozostałe zawody,Urzędnicy i referenci zmień
wielkopolskie,dolnośląskie,kujawsko-pomorskie,lubelskie,lubuskie,małopolskie,mazowieckie,opolskie,podkarpackie,podlaskie,pomorskie,śląskie,świętokrzyskie,warmińsko-mazurskie,zachodniopomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Marketing i PR / Specjaliści ds. reklamy

Pomoc administracyjna fundacji

  • Pracodawca: Fundacja
  • Miejsce pracy:
    • , dolnośląskie
    • , kujawsko-pomorskie
    • , lubelskie
    • , lubuskie
    • , małopolskie
    • , mazowieckie
    • , opolskie
    • , podkarpackie
    • , podlaskie
    • , pomorskie
    • , śląskie
    • , świętokrzyskie
    • , warmińsko-mazurskie
    • Poznań, wielkopolskie
    • , zachodniopomorskie
    • Marketing i PR / Specjaliści ds. reklamy, Stażyści i praktykanci,
    • Administracja biurowa / Asystentki i sekretarki, Pracownicy biurowi, Stażyści i praktykanci,
    • Pozostałe zawody / Urzędnicy i referenci,

FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU
Fundacja na rzecz promocji i rozwoju Głos Młodych – to organizacja pozarządowa o charakterze non-profit.
Nasze projekty umożliwiają szerzenie przedsiębiorczości w ramach wolnego rynku- poprzez ich realizację w sposób etyczny i odpowiedzialny społecznie, rozwijaniu zdolności komunikacyjnych i umiejętności wykorzystywania nowoczesnych technologii.
Uczestniczący w programach, w oparciu o ustalone kryteria, działając w zespołach, kreują własne projekty i stają się ich menedżerami.
Będziemy szukać środków na wdrażanie pomysłów – na ich realizację. Jednocześnie Fundacja zapewnia w miarę możliwości i zasobów wsparcie merytoryczne i logistyczne.

Wymagania

Obowiązki

• pomoc administracyjna fundacji
• możliwość współpracy zdalnej i o określonych godzinach
• zadaniem pomocy administracyjnej biurowej jest wykonywanie różnych, drobnych prac administracyjno- biurowych
• pomoc administracyjna fundacji - możliwość współpracy zdalnej i o określonych godzinach ustalonych z zarządem fundacji

Mile widziane

Oferujemy

• możliwość odbycia bezpłatnej praktyki
• wszyscy współpracujący z fundacja otrzymują referencje / a dla najlepszych rekomendacje
• zdobycie doświadczenia zawodowego w zakresie administracji
• poznanie praktycznych czynności zawiązanych możliwość zastosowania w praktyce wiedzy zdobytej podczas studiów