Praca COPYWRITER Poznań, Fundacja , Marketing i PR - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Marketing i PR,Specjaliści ds. PR zmień
Województwo:
wielkopolskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Marketing i PR / Specjaliści ds. PR

COPYWRITER

  • Pracodawca: Fundacja
  • Miejsce pracy:
    • Poznań, wielkopolskie
  • Branża / grupa:
    • Marketing i PR / Specjaliści ds. PR,

Wymagania

• wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki: - - ---dziennikarstwo, komunikacja społeczna, public relations, marketing
• kreatywność, lekkość pióra i łatwość operowania słowem
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość specyfiki promocji online

Obowiązki

• opracowywanie treści ulotek i plakatów
• redagowanie ofert współpracy, wolontariatu itp.
• redagowanie notek na stronę Fundacji

Mile widziane

• doświadczenie w pracy w organizacjach non-profit

Oferujemy

• pracę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach
(umowa o dzieło, kontrakt menedżerski)
• możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
• możliwość udziału w ciekawych projektach

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!
Po otrzymaniu listu skontaktujemy się w celu ustalenia spotkania i omówienia szczegółów współpracy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.