Praca Specjalista ds. rekrutacji Poznań, Fundacja , Human Resources - oferty pracy Jobexpress.pl

Human Resources,Specjaliści ds. personalnych,Specjaliści ds. rekrutacji,Pozostałe zawody,Stażyści i praktykanci zmień
wielkopolskie,dolnośląskie,kujawsko-pomorskie,lubelskie,lubuskie,łódzkie,małopolskie,mazowieckie,opolskie,podkarpackie,pomorskie,podlaskie,śląskie,świętokrzyskie,warmińsko-mazurskie,zachodniopomorskie zmień

Oferta pracy w: Human Resources / Specjaliści ds. personalnych

Specjalista ds. rekrutacji

  • Pracodawca: Fundacja
  • Miejsce pracy:
    • , dolnośląskie
    • , kujawsko-pomorskie
    • , lubelskie
    • , lubuskie
    • , łódzkie
    • , małopolskie
    • , mazowieckie
    • , opolskie
    • , podkarpackie
    • , podlaskie
    • , pomorskie
    • , śląskie
    • , świętokrzyskie
    • , warmińsko-mazurskie
    • Poznań, wielkopolskie
    • , zachodniopomorskie
    • Human Resources / Specjaliści ds. personalnych, Specjaliści ds. rekrutacji,
    • Pozostałe zawody / Stażyści i praktykanci,

Fundacja na rzecz promocji i rozwoju – Głos Młodych jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, zajmującą się promowaniem i wspieraniem osób uzdolnionych artystycznie oraz naukowo. Ponadto organizacja wspiera edukację dzieci niepełnosprawnych, a także wspiera ośrodki badawczo-rozwojowe. Ma ona również na celu promowanie Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej.

Wymagania

• komunikatywność,
• wysoka kultura osobista,
• odpowiedzialność za powierzone zadania,
• gotowość do podjęcia praktyk od zaraz.

Obowiązki

• wsparcie fundacji przy prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
• pomoc w budowie bazy kandydatów,
• czynności administracyjne związane z dokumentacją kadrową,
• możliwość współpracy zdalnej około 10 godzin tygodniowo.

Mile widziane

Oferujemy

• możliwość odbycia bezpłatnej praktyki,
• wszyscy współpracujący z fundacja otrzymują referencje,
• zdobycie doświadczenia zawodowego w zakresie HR,
• poznanie praktycznych czynności zawiązanych z przeprowadzaniem rekrutacji i zatrudniania pracowników tymczasowych,
• możliwość zastosowania w praktyce wiedzy zdobytej podczas studiów,
• fundacja dla najlepszych przewiduje wystawienie referencji i rekomendacji,
• możliwość współpracy zdalnej.