Praca Specjalista ds. marketingu - asystent/ka portalu e-magnes Poznań, Fundacja , Marketing i PR - oferty pracy Jobexpress.pl

Marketing i PR,Specjaliści ds. marketingu,Specjaliści ds. PR,Stażyści i praktykanci,Kadra zarządzająca,Menedżerowie projektów zmień
wielkopolskie,dolnośląskie,kujawsko-pomorskie,lubelskie,lubuskie,łódzkie,małopolskie,mazowieckie,opolskie,podkarpackie,podlaskie,pomorskie,śląskie,świętokrzyskie,warmińsko-mazurskie,zachodniopomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Marketing i PR / Specjaliści ds. marketingu

Specjalista ds. marketingu - asystent/ka portalu e-magnes

  • Pracodawca: Fundacja
  • Miejsce pracy:
    • , dolnośląskie
    • , kujawsko-pomorskie
    • , lubelskie
    • , lubuskie
    • , łódzkie
    • , małopolskie
    • , mazowieckie
    • , opolskie
    • , podkarpackie
    • , podlaskie
    • , pomorskie
    • , śląskie
    • , świętokrzyskie
    • , warmińsko-mazurskie
    • Poznań, wielkopolskie
    • , zachodniopomorskie
    • Marketing i PR / Specjaliści ds. marketingu, Specjaliści ds. PR, Stażyści i praktykanci,
    • Kadra zarządzająca / Menedżerowie projektów,

Młodzieżowa witryna internetowa www.e-magnes.pl- to projekt tworzony przez studentów i ludzi młodych. Poprzez Internet chcemy trafić do możliwe jak największej grupy osób, z którymi chcemy utrzymywać stałe relacje. Chcemy, by głos młodych był słyszany. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami rozwiążemy problemy ludzi
młodych, odpowiemy na nurtujące pytania.
Każdy ma szansę na rozwinięcie i wykazanie swoich umiejętności - kto wyrazi chęć, zdeterminowanie oraz umotywowanie, by się kształcić, nabywać doświadczenia i nowych umiejętności.

Wymagania

• komunikatywności
• umiejętności analitycznego myślenia
• zdolności negocjacyjnych
• wysokiej kultury osobistej
• umiejętności pracy pod presją czasu
• silnej motywacji w dążeniu do wyznaczonych celów
• kreatywności
• umiejętności sprawnego obsługiwania komputera

Obowiązki

• opracowywanie oraz prowadzenie działań marketingowych
• opracowanie koncepcji menedżerskiej
• utrzymywanie kontaktu z działem sprzedaży
• kontakt z mediami w celu publikacji informacji prasowych, barterów, konkursów oraz reklamy
• tworzenie mapy oraz planu mediów, rezerwacja reklam oraz czuwanie nad ich realizacją
• nadzorowanie serwisu internetowego
• współudział w tworzeniu materiałów reklamowych
• nadzór nad firmami dostarczającymi produkty - reklamy
• prowadzenie projektów oraz kontakt z klientami
• rozwijania oferty marketingowej

Mile widziane

• autorski list motywacyjny

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego w nowej, dynamicznej firmie wydawniczo-medialnej związanej z e-gospodarką
• wynagrodzenie prowizyjne podczas 3-miesięcznego okresu próbnego uzależnione od osiąganych wyników; po zakończeniu okresu próbnego atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stałą podstawę oraz prowizję uzależnioną od osiąganych wyników
• możliwość awansu w strukturach Portalu w oparciu o planowaną ścieżkę kariery
• dla najlepszych stałe kontrakty w młodym, dynamicznym zespole
• każda osoba otrzymuje potwierdzenie współpracy (referencje do przyszłej pracy)