Praca Operator linii produkcyjnej - oferta z bezpłatnym dojazdem do pracy Gliwice, Work Express Sp. z o.o., Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Operatorzy maszyn zmień
Województwo:
śląskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Operatorzy maszyn

Operator linii produkcyjnej - oferta z bezpłatnym dojazdem do pracy

  • Pracodawca: Work Express Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Gliwice, śląskie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Operatorzy maszyn,

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta- NGK Ceramics-renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive,
poszukuje osób na stanowisko operatora linii produkcyjnej.

Wymagania

• doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej;
• wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
• sumienność, zdolności manualne, precyzja;
• dyspozycyjność;
• spostrzegawczość;
• umiejętność pracy w grupie;
• umiejętność stosowania się do zasad;
• motywacja do pracy na produkcji;
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Obowiązki

• obsługa linii produkcyjnej;
• stosowanie się do przepisów i norm;
• dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Mile widziane

Oferujemy

• umowa o pracę tymczasową na pełny etat;
• pracę w systemie III-zmianowym;
• pracę w miłej atmosferze;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• bezpłatny dojazd do pracy z Gliwic, Knurowa, Zabrza, Świętochłowic i Rudy Śląskiej;

Miejsce pracy: Gliwice (Strefa ekonomiczna)