Praca Project Manager ERP Gdańsk, SMART-HR, Kadra zarządzająca - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Kadra zarządzająca,Menedżerowie projektów zmień
Województwo:
pomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Kadra zarządzająca / Menedżerowie projektów

Project Manager ERP

  • Pracodawca: SMART-HR
  • Miejsce pracy:
    • Gdańsk, pomorskie
  • Branża / grupa:
    • Kadra zarządzająca / Menedżerowie projektów,

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży chemii i petrochemii w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk (woj. pomorskie)

Wymagania

• Wykształcenia wyższego (ekonomia lub IT),
• Minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownik Projektu AX/ERP,
• Bardzo dobrej znajomości Visio, MS PowerPoint, MS Excel i MS Word,
• Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację w mowie i w piśmie,
• Bardzo dobrej komunikatywności, odpowiedzialności, rzetelności,
• Umiejętności argumentacji na poziomie decyzyjnym,
• Myślenia analitycznego, zorientowania na szukanie rozwiązań, elastyczności.

Obowiązki

• Nadzorowanie projektu wdrażania systemu ERP end-to-end (nadzór nad testami, wdrażanie systemu, analiza biznesowa, utrzymywanie),
• Przeprowadzanie analiz biznesowych, modelowanie i opracowywanie planów oraz koncepcji zmian,
• Przygotowywanie specyfikacji rozwoju i narzędzi systemu ERP,
• Doradztwo przy optymalizacji procesów biznesowych i ich odzwierciedleniu w systemie ERP,
• Raportowanie oraz tworzenie bieżącej dokumentacji projektu,
• Działania wspomagające standaryzację metod i narzędzi zarządzania projektami w obszarach IT i całej firmy,
• Szacowanie środków niezbędnych do wdrożenia projektu,
• Aktywną współpracę z kierownikami innych oddziałów.

Mile widziane

Oferujemy

• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz realne możliwości rozwoju zawodowego,
• Okazję uczestnictwa w ciekawych projektach realizowanych na całym świecie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.