Praca Doradca Serwisowy, Poznań Grunwald Poznań (Poznań-Grunwald), GD Profesja S.C. , Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Handel i obsługa klienta,Serwisanci,Specjaliści,Pozostałe zawody,Doradcy i konsultanci zmień
Województwo:
wielkopolskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Serwisanci

Doradca Serwisowy, Poznań Grunwald

  • Pracodawca: GD Profesja S.C.
  • Miejsce pracy:
    • Poznań (Poznań-Grunwald), wielkopolskie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Serwisanci, Specjaliści,
    • Pozostałe zawody / Doradcy i konsultanci,

Feu Vert Car Service jest siecią specjalistycznych warsztatów samochodowych.
Do naszego serwisu w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Serwisowy
Miejsce pracy: Poznań - Grunwald

Wymagania

• Wykształcenie o profilu technicznym;
• Praktyczna wiedza w zakresie mechaniki samochodowej i doboru części technicznych;
• Profesjonalne podejście do obsługi Klienta;
• Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;
• Lojalność i uczciwość wobec firmy;
• Umiejętność obsługi komputera;

Obowiązki

• Obsługa klientów serwisu samochodowego z zachowaniem standardów firmy;
• Planowanie napraw pojazdów, współpraca z mechanikami;
• Nadzorowanie przebiegu napraw oraz terminowości wykonywanych usług;
• Dobór części technicznych;
• Realizacja planów sprzedażowych.

Mile widziane

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
• Elastyczny czas pracy;
• Motywujący system premiowy;
• Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW);
• Możliwość rozwoju zawodowego;

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 303."