Praca Kierownik Projektu Bydgoszcz, Klient Jobexpress, Kadra zarządzająca - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Kadra zarządzająca,Menedżerowie projektów zmień
Województwo:
kujawsko-pomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Kadra zarządzająca / Menedżerowie projektów

Kierownik Projektu

  • Pracodawca: Klient Jobexpress
  • Miejsce pracy:
    • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Branża / grupa:
    • Kadra zarządzająca / Menedżerowie projektów,

Wymagania

jestem osobą otwartą i gotową na:
• definiowanie i wdrażanie produktów oraz projektów w obszarze IT B2B
• tworzenie planów, rekomendacji biznesowych oraz prezentacji produktowych
•kierowanie oraz monitorowanie przebiegu powierzonych projektów
•dążenie do osiągania wysokich wyników - przychodowych, kosztowych - w ramach prowadzonych projektów
• inicjowanie działań dążących do usprawnień w działających procesach

oprócz zapału wyróżnia mnie:
• minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów w zakresie produktów IT ,
• transformacji w obszarze sprzedaży lub marketingu B2B
•doświadczenie w zarządzaniu zespołem
•doświadczenie zawodowe we współpracy z firmami z branży IT lub konsultingu
•wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
•bardzo dobra znajomość MS Excel, jako atut znajomość MS Project
•znajomość metodyk zarządzania projektami, jako atut -posiadanie certyfikatów PMP, Prince2 lub innych
•wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
inicjatywa i samodzielność w działaniu
•umiejętność współpracy i przekonywania innych

Obowiązki

Mile widziane

Oferujemy

od przyszłego pracodawcy oczekuję:
•umowy o pracę
•rozwoju zawodowego
•możliwości udziału w interesujących projektach