Praca Manager Sprzedaży B2B / praca od stycznia / Bydgoszcz, Klient Jobexpress, Kadra zarządzająca - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Kadra zarządzająca,Menedżerowie projektów zmień
Województwo:
kujawsko-pomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Kadra zarządzająca / Menedżerowie projektów

Manager Sprzedaży B2B / praca od stycznia /

  • Pracodawca: Klient Jobexpress
  • Miejsce pracy:
    • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Branża / grupa:
    • Kadra zarządzająca / Menedżerowie projektów,

Wymagania

Aplikujesz na samodzielne stanowisko związane z zarządzaniem sprzedażą, dlatego powinieneś :
•posiadać wewnętrzny drive,energię i charyzmę
•lubić rywalizację
•pracować nad swoim rozwojem oraz potrafić udokumentować swoje osiągnięcia w sprzedaży i odbyte szkolenia
•lubić pracę zespołową
•mieć wyższe aspiracje niż 3 000 zł i lubić pracę od 8 do 16
•wysokie zarobki kojarzyć z prowizją uzależnioną tylko i wyłącznie od Twoich umiejętności
•bardziej niż reszta świata wiedzieć co to pracowitość zaangażowanie i ambicja
•działać szybko i nie bać się wyzwań
•mieć doświadczenie na podobnym stanowisku,w sprzedaży B2B i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi

Obowiązki

Twoje kluczowe zadania jako Managera Sprzedaży B2B:
•zarządzanie grupą podległych pracowników
•dbanie o realizację uzgodnionych planów sprzedaży
•rekrutowanie nowych pracowników do swojego zespołu
•prowadzenie szkoleń, coachingów,a także dbanie o motywację prowadzonej grupy sprzedażowej
•budowanie wizerunku firmy i wspieraniu jej rozwoju

Mile widziane

Oferujemy

Przed rozpoczęciem współpracy z nami odbędziesz cykl szkoleń przygotowujących Cię do realizowania powierzanych Ci zadań, zostaniesz wyposażony we wszystko co będzie Ci potrzebne do pracy (np. telefon, laptop, wsparcie CC )

Za Twoją pracę będziemy Cię wynagradzać adekwatnie do Twojego zaangażowania i jej rezultatów

podstawa, prowizja za sprzedaż, premia za efektywność Twoją i Twojej grupy, dodatkowe premie ustalane indywidualnie lub wywalczone w konkursach sprzedażowych.