Praca Doradca internetowy (z orzeczeniem) - zdalnie Warszawa, Agencja e-kreacji Grupa AF Sp. z o.o. , Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Handel i obsługa klienta,Specjaliści zmień
mazowieckie,dolnośląskie,kujawsko-pomorskie,lubelskie,łódzkie,małopolskie,podkarpackie,podlaskie,pomorskie,śląskie,świętokrzyskie,zachodniopomorskie,wielkopolskie,warmińsko-mazurskie,opolskie,lubuskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Specjaliści

Doradca internetowy (z orzeczeniem) - zdalnie

  • Pracodawca: Agencja e-kreacji Grupa AF Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Wrocław, dolnośląskie
    • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
    • Lublin, lubelskie
    • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
    • Łódź, łódzkie
    • Kraków, małopolskie
    • Warszawa, mazowieckie
    • Opole, opolskie
    • Rzeszów, podkarpackie
    • Białystok, podlaskie
    • Gdańsk, pomorskie
    • Katowice, śląskie
    • Kielce, świętokrzyskie
    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
    • Poznań, wielkopolskie
    • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Specjaliści,

Agencja e-kreacji Grupa AF sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się spółka. Główny zakres działań to kreowanie internetowego wizerunku firm poprzez projektowanie stron WWW, e-sklepów, działań e-marketingowych. Jako agencja składająca się w dużej mierze z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, chcemy promować wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca internetowy

Wymagania

• posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
• doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży
• znajomość etykiety komunikacji biznesowej
• umiejętności interpersonalnych
• dostęp do internetu

Obowiązki

• aktywne i skuteczne pozyskiwanie klientów biznesowych
• utrzymywanie pozytywnego kontaktu z klientem biznesowym
• aktualizacja bazy danych klientów
• prezentacja projektów dla klienta
• administracja stron www klientów

Mile widziane

Oferujemy

• umowę o pracę na pełny etat po okresie próbnym
• wygoda pracy w domu
• telefon służbowy
• gotowa baza danych
• know-how o Internecie i e-marketingu
• częste szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).