Praca TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU-MECHANIK Sztum, Fobos Invest Sp. z o.o., Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Mechanicy zmień
Województwo:
pomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Mechanicy

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU-MECHANIK

  • Pracodawca: Fobos Invest Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Sztum, pomorskie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Mechanicy,
  • Nr ref.: Nr ref. TUR/02/2017

Jesteśmy liderem w sektorze usług co-packingu i co-manufacturingu w Europie, współpracujemy ze światowymi koncernami branży spożywczej.
Obecnie poszukujemy Kandydatów z okolic Sztumu, Malborka i Kwidzyna
na stanowisko:

Wymagania

 wykształcenie zawodowe techniczne –preferowane kierunki mechaniczne
 minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu, naprawie maszyn i urządzeń
 znajomość budowy maszyn i urządzeń pakujących branży spożywczej (mile widziana)
 znajomość automatyki przemysłowej (mile widziana)
 doświadczenie w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych (mile widziana)
 umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
 uprawnienia SEP gr. 1 (mile widziane)
 umiejętność pracy w zespole
 inicjatywa i odpowiedzialność
 gotowość do pracy 3-zmianowej
 prawo jazdy kat. B
 znajomość zasad GMP/GHP, HACCP (mile widziana)
 uprawnienia spawalnicze (mile widziane)
 uprawnienia na elektrowciągi (mile widziane)
 terminowość, dyspozycyjność, obowiązkowość

Obowiązki

 dokonywanie bieżących napraw i usuwanie awarii
 dokonywanie planowych przeglądów okresowych maszyn i urządzeń
 dokonywanie przezbrojeń i modernizacji linii produkcyjnych
 szkolenie operatorów
 prowadzenie magazynu części zamiennych

Mile widziane

Oferujemy

 zdobywanie doświadczenia zawodowego i podnoszenie kwalifikacji w nowoczesnej firmie o unikalnym profilu działalności
 możliwość awansu finansowego
 możliwość współpracy podczas wdrażania innowacyjnych projektów
 szkolenia wewnętrzne
 niezbędne narzędzia pracy

Miejsce pracy: Sztum

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztumie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji oraz włączenia dokumentów aplikacyjnych do bazy danych kandydatów spółki (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r., nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”.