Praca Operator linii produkcyjnej - oferta z bezpłatnym dojazdem do pracy Gliwice, Work Express Sp. z o.o., Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Operatorzy maszyn zmień
Województwo:
śląskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Operatorzy maszyn

Aktualne oferty pracy
Agencja Pracy Tymczasowej Work Express Sp. z o.o.
to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej.
Work Express
Work Express Sp. z o.o. Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta- NGK Ceramics-renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive,
poszukuje osób na stanowisko operatora linii produkcyjnej.

Operator linii produkcyjnej - oferta z bezpłatnym dojazdem do pracy

Miejsce pracy: Polska »

Gliwice,śląskie

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Produkcja »
Operatorzy maszyn
Opis stanowiska / obowiązki: - obsługa linii produkcyjnej;
- stosowanie się do przepisów i norm;
- dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania: - doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej;
- wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
- sumienność, zdolności manualne, precyzja;
- dyspozycyjność;
- spostrzegawczość;
- umiejętność pracy w grupie;
- umiejętność stosowania się do zasad;
- motywacja do pracy na produkcji;
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.
Oferujemy: - umowa o pracę tymczasową na pełny etat;
- pracę w systemie III-zmianowym;
- pracę w miłej atmosferze;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- bezpłatny dojazd do pracy z Rudy Śląskiej;
- 50 zł za polecenie Kandydata zgodnie z regulaminem PROGRAMU REKOMENDACJI dostępnym na stronie Work Express.

Miejsce pracy: Gliwice (Strefa ekonomiczna)

Oferta ważna od: 2017-01-04
Oferta ważna do: 2017-02-03

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.