Praca Operator linii produkcyjnej - oferta z bezpłatnym dojazdem do pracy Bytom, Work Express Sp. z o.o., Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Operatorzy maszyn zmień
Województwo:
śląskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Operatorzy maszyn

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta- NGK Ceramics-renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive,
poszukuje osób na stanowisko operatora linii produkcyjnej.

Operator linii produkcyjnej - oferta z bezpłatnym dojazdem do pracy

Miejsce pracy: Polska

Bytom,śląskie

praca tymczasowa

Opis stanowiska:

    - obsługa linii produkcyjnej;
    - stosowanie się do przepisów i norm;
    - dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

    - doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej;
    - wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
    - sumienność, zdolności manualne, precyzja;
    - dyspozycyjność;
    - spostrzegawczość;
    - umiejętność pracy w grupie;
    - umiejętność stosowania się do zasad;
    - motywacja do pracy na produkcji;
    - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

    - umowę o pracę tymczasową na pełny etat;
    - pracę w systemie III-zmianowym;
    - pracę w miłej atmosferze;
    - atrakcyjne wynagrodzenie;
    - bezpłatny dojazd do pracy z Bytomia;
    - 50 zł za polecenie Kandydata zgodnie z regulaminem PROGRAMU REKOMENDACJI dostępnym na stronie Work Express.

    Miejsce pracy: Gliwice (Strefa ekonomiczna)

Oferta ważna od: 2017-02-09
Oferta ważna do: 2017-03-11

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.