Praca Mechanik Samochodowy, Łódź Widzew Łódź Widzew, GD Profesja S.C. , Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Produkcja,Mechanicy,Handel i obsługa klienta,Serwisanci zmień
Województwo:
łódzkie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Mechanicy

Mechanik Samochodowy, Łódź Widzew

  • Pracodawca: GD Profesja S.C.
  • Miejsce pracy:
    • Łódź Widzew, łódzkie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Mechanicy,
    • Handel i obsługa klienta / Serwisanci,

Feu Vert Car Service jest siecią specjalistycznych warsztatów samochodowych.
Do naszego serwisu w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Samochodowy

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego;
• Umiejętność obsługi samochodów popularnych marek oraz doboru części samochodowych;
• Wykształcenie kierunkowe - zawodowe lub średnie;

Obowiązki

• Wymiana opon, oleju, filtrów;
• Naprawy mechaniczne;
• Diagnostyka komputerowa;
• Montaż podzespołów;

Mile widziane

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
• Elastyczny czas pracy;
• Motywujący system premiowy;
• Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW);
• Możliwość rozwoju zawodowego;

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 303."