Praca Pracownik Pomocniczy do sortowania i pakowania kapsułek Nowy Dwór Mazowiecki, Manpower, Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Pracownicy produkcji zmień
Województwo:
mazowieckie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Pracownicy produkcji

Pracownik Pomocniczy do sortowania i pakowania kapsułek

  • Pracodawca: Manpower
  • Miejsce pracy:
    • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Pracownicy produkcji,
  • Nr ref.: PP/2014

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji (numer certyfikatu 412). Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów - producenta elementów z tworzyw sztucznych przyjaznych dla środowiska poszukujemy pracowników wspierających proces produkcyjny.

Wymagania

• doświadczenie min. 6 miesięcy w pracy na produkcji/fizycznej
• zdolności manualne
• sprawność fizyczna
• umiejętność pracy w zespole
• zaangażowanie oraz wysoka jakość wykonywania powierzonych obowiązków

Obowiązki

Prace pomocnicze polegające na:
• sortowaniu i pakowaniu kapsułek
• pracach manualnych - ręcznym uzupełnianiu produktu w tacki
• utrzymywaniu stanowiska pracy w czystości

Mile widziane

• osoby niepalące

Oferujemy

• praca w systemie zmianowym 12-godzinnym w systemie równoważnym
(3 dni zmiana od 6.00-18.00, 3 dni wolne, 3 dni zmiana 18.00-06.00, 3 dni wolne)
• umowa o pracę tymczasową (pierwsza umowa na zlecenie)
• stabilne zatrudnienie z miesiąca na miesiąc
• wynagrodzenie od 8,43 zł brutto/godz.+ premia
• możliwość bezpośredniego zatrudnia w firmie naszego klienta po 6 miesiącach pracy
• miejsce pracy Nowy Dwór Mazowiecki (ul. Okunin 1)
• możliwość dojazdu autobusem zakładowym