Praca Managerka ds. promocji Poznań, Agencja Marketingowo - Reklamowa Galileo, Kadra zarządzająca - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Kadra zarządzająca,Kierownicy zespołów zmień
Województwo:
wielkopolskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Kadra zarządzająca / Kierownicy zespołów

Managerka ds. promocji

  • Pracodawca: Agencja Marketingowo - Reklamowa Galileo
  • Miejsce pracy:
    • Poznań, wielkopolskie
  • Branża / grupa:
    • Kadra zarządzająca / Kierownicy zespołów,
  • Wynagrodzenie: od 6000 do 8000
  • Nr ref.: POZ/KOOR

Profesjonalizm to główna cecha, która nas charakteryzuje.
Wiemy, że sukces firmy opiera się na właściwych ludziach. Jesteśmy ukierunkowani na ciągły rozwój. Nieustannie poszukując ludzi ambitnych i utalentowanych tworzymy nowe miejsca pracy tak, by wykorzystać ich potencjał.

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania

• umiejętność delegowania i rozliczania zadań,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętność łączenia wielu zadań jednocześnie,
• dobra organizacja pracy własnej,
• kreatywność i własna inicjatywa w działaniu.

Obowiązki

• koordynowanie działań promocyjnych na świeżym powietrzu w centrum miasta,
• motywowanie podległych pracowników,
• nadzór i monitorowanie pracy zespołu,
• zapewnienie zgodności standardów z wytycznymi centrali,
• dbanie o skuteczność prowadzonych działań promocyjnych.

Mile widziane

• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• prace w młodym, zaangażowanym zespole,
• możliwość rozwoju,
• pakiet szkoleń.